Ana Sayfa Kurumsal İmkanlarımız Avantajlarımız Galeri Ön Kayıt İletişim
 
Çizgi

Yurdumuzdan Size Mesaj Var!

Sizi ve öğerencimizi tebrik ediyoruz. Yıllar boyunca verdiğiniz emeğin, çektiğiniz çilelerin ve gösterdiğiniz fedakarlığın sonucu olarak artık üniversiteli bir gencin anne ve babasısınız. Bu gururu doya doya yaşamayı hak ettiniz.Fakat anne ve baba olarak tabiki çocuğunuz için endişeleniyorsunuz.

Sizlerden ayrı olarak sürdüreceği ve hayatını şekillendireceği üniversite hayatında onun sağlıklı, başarılı, huzulu ve rahat olmasını sağlamak istediğinizi biliyor ve bizler de anne baba olarak sizi çok iyi anlıyoruz. Sizi ve evlatlarımızı tanıyor, yaşayacakları süreçleri ve ihtiyaçları iyi biliyoruz. Bizler bu süreçte karşılacakları sorunları en aza indirerek, ihtiyaçlarını en iyi şekilde karşılayarak yavrunuzun yurdumuzda sizin ise evlerinizde huzurlu olmanızı sağlamak için çalışacağız.

Sizinle herzaman iletişimde olmanın çok önemli olduğunu biliyoruz. Yavrunuza sadece bir yurt odası değil bir aile ortamı vermeye çalışacağız. Mezuniyet törenini de birlikte yaşamak dileklerimizle. Gözünüz arkada kalmasın, Gözbebeğiniz bize emanet Üniversiteyi kazanarak güzel ilçemiz Kaynarca' yı tercih ettiğinizden dolayı sizleri canı gönülden kutlarız.

Çizgi2
 
Copyright © 2013 www.yuvamkizogrenciyurdu.com. Tüm hakları saklıdır.